ראשי > אודות

גנון טכנולוגיות בע"מחברה מובילה הפועלת כבר מעל ל- 40 שנה ומתמחה ביצור, יבוא ושיווק של מערכות וציוד בניין מקצועי לענף הבניה והתשתיות בהתמחות בענף השלד. לגנון טכנולוגיות גישה עסקית דינמית וגמישה המאפשרת לה לספק ללקוחותיה מערכות ומוצרים מעל לסטנדרט בענף.

לחברה סל פתרונות ומערכות בציוד הנותן מענה רחב וגמיש במתכונת One Stop Shop לאספקה תחת קורת גג אחת של כל ציוד הבניין הדרוש לענף השלד.

גנון טכנולוגיות רואה בלקוחותיה שותפים אסטרטגיים לדרכה המקצועית ומעמידה לרשותם שירותי ייעוץ הנדסי להתאמת אופן העבודה והציוד הדרוש להם מתוך מגוון של מערכות ליציקת תיקרות, תבניות ליציקת קירות ומגוון של אמצעים נוספים. זאת באופן המביא לייעול העבודה ולחיסכון בעלות למ"ר.

בנוסף, מערך ההנדסה והיצור של החברה נותן מענה לפיתוח וייצור של מוצרים וציוד עזר בהתאמה אישית לפי דרישות לקוח. מערך בקרת האיכות של החברה מבטיח עמידה של מגוון הציוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.  

לחברה מערך שינוע לוגיסטי מתקדם הנותן לה את היכולת לאספקה מהירה של הציוד לאתרי הבניה בפריסה ארצית.
היקף פעילותה הרחב של חברת גנון טכנולוגיות מאפשר לה אחזקה של מלאי זמין בכל זמן נתון, הענקת אחריות ותמיכה טכנית מלאה ללקוח, מכירה במחיר אטרקטיבי ומתן שירות מהיר ואיכותי ללא תחרות.