ראשי > ציוד לבנין > גידור זמני

ענף הבניין מוגדר כענף בדרגת סיכון גבוהה. גנון טכנולוגיות מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של אביזרי בניה ובטיחות המיועד בעיקר לשלב השלד, בוא האתר נמצא בשינוי מתמיד ויום יומי.

מעקות הבטיחות של גנון טכנולוגיות בע"מ מבטיחים את בטיחות בעובד בכל שלב, מאפשרים פרוק והרכבה מהירים, ומונעים מצב של העדר אמצעי גידור כתוצאה מסרבול וקושי בהתקנה.

בגנון טכנולוגיות תמצאו מלאי זמין לאספקה בפריסה ארצית.

קרש אדום למעקה

לשימוש עם מערכת מעקות זמניים.

מעקה בטיחות לקורה- כחול

לקורה עולה. הידוק בעזרת בורג.

מעקה בטיחות אוניברסלי

מפתח עד 34 ס"מ. הידוק בעזרת ידית עליונה. מתאים במיוחד למרפסות

מעקה בטיחות+פלטה

לחיבור בעזרת ברגי גמבו.

מעקה בטיחות צידי+פלטה (אדום)

לחיבור מהצד. יעיל במיוחד במדרגות.

מחסומית 1300/1150

מחסומית 2600/1150

מחסומית 2000/1150

עמוד לתושבת לפיר מעלית

עמוד ישר למחסומית

עמוד זויתי למחסומית

עמוד חובק למחסומית

מחסומית – לשמור על חייהם של עובדי הבניין

הסטטיסטיקה מטלטלת: אחת לשבועיים נהרג פועל בניין כתוצאה מנפילה, וכל יום פועל נפצע. למעשה, יותר מחצי מתאונות העבודה במדינת ישראל  נגרמות כתוצאה מנפילה מגובה,מרבית המקרים הללו מתרחשים באתרי בנייה. חלק גדול ממקרי המוות והפציעה נגרמים כתוצאה מנפילה מגובה רב במהלך עבודה באתר ובתהליך בניה.  גם כשמדובר בפציעה בלבד כביכול,  היא יכולה להיות מאוד חמורה ולגרום לנזק בלתי הפיך.

עבודה בגובה – סכנה ברורה ומיידית

עבודה בגובה היא אחת העבודות המסוכנות ביותר, ולכן חייבת להתבצע על פי תקני אבטחה חמורים. למרות זאת, כשמדובר בעבודה באתר בנייה, פעמים רבות גם הקפדה על כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר לא מספיקה – כי חבישת קסדה ונעילת נעלי עבודה חזקות לא יכולות למנוע נפילה. הדרך היחידה למניעת נפילה היא באמצעות הצבת פתרונות מיגון ייעודיים, אשר גם חוסמים את הפתחים וגם חזקים מספיק כדי לשאת משקל אדם ולא להתנתק ממקומם. בגנון טכנולוגיות לקחו בחשבון את כל הפרטים, וייצרו את הפתרון האופטימלי למיגון חייהם של פועלי הבניין: מחסומית – גדר אבטחה ייעודית.

מהי מחסומית?

פיתוח חדש מבית גנון טכנולוגיות, אשר יוצר מתוך במטרה אחת: לשמור על חיי פועלי הבניין.

מתוך הצורך להגנה ומניעת תאונות, נוצרה המחסומית, הפתרון אידאלי עבור כל קבלן וכל אתר בניה.

מדובר בגדר אבטחה אשר מותקנת על גבי המבנה וחוסמת את הפתחים – מרפסות, חלונות, פירי מעליות וחזיתות, כך שלא ניתן ליפול מהם. המערכת חזקה מאוד ומסוגלת לשאת משקל רב מחד, והיא גם קלה מאוד להרכבה, פירוק וניוד מאידך. למערכת יש מגוון אפשרויות התקנה, כך שהיא מתאימה לכל סוגי המבנים ולכל סוגי אתרי הבנייה.

בטיחות, איכות, אחריות

גנון טכנולוגיות מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה מערכות וציוד מקצועי לענף הבנייה ועובדת עם חברות הבנייה הגדולות בישראל. כל מוצרי החברה, לרבות מחסומית, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ושל איכות, ומגיעים אל הלקוח עם אחריות מלאה. צוות המומחים של החברה זמין לשירותכם בכל עת על מנת להשיב על כל שאלה.