ראשי > ציוד לבנין > מחסומית

מחסומית – לשמור על חייהם של עובדי הבניין

הסטטיסטיקה מטלטלת: אחת לשבועיים נהרג פועל בניין כתוצאה מנפילה, וכל יום פועל נפצע. למעשה, יותר מחצי מתאונות העבודה במדינת ישראל  נגרמות כתוצאה מנפילה מגובה,מרבית המקרים הללו מתרחשים באתרי בנייה. חלק גדול ממקרי המוות והפציעה נגרמים כתוצאה מנפילה מגובה רב במהלך עבודה באתר ובתהליך בניה.  גם כשמדובר בפציעה בלבד כביכול,  היא יכולה להיות מאוד חמורה ולגרום לנזק בלתי הפיך.

עבודה בגובה – סכנה ברורה ומיידית

עבודה בגובה היא אחת העבודות המסוכנות ביותר, ולכן חייבת להתבצע על פי תקני אבטחה חמורים. למרות זאת, כשמדובר בעבודה באתר בנייה, פעמים רבות גם הקפדה על כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר לא מספיקה – כי חבישת קסדה ונעילת נעלי עבודה חזקות לא יכולות למנוע נפילה. הדרך היחידה למניעת נפילה היא באמצעות הצבת פתרונות מיגון ייעודיים, אשר גם חוסמים את הפתחים וגם חזקים מספיק כדי לשאת משקל אדם ולא להתנתק ממקומם. בגנון טכנולוגיות לקחו בחשבון את כל הפרטים, וייצרו את הפתרון האופטימלי למיגון חייהם של פועלי הבניין: מחסומית – גדר אבטחה ייעודית.

מהי מחסומית?

פיתוח חדש מבית גנון טכנולוגיות, אשר יוצר מתוך במטרה אחת: לשמור על חיי פועלי הבניין.

מתוך הצורך להגנה ומניעת תאונות, נוצרה המחסומית, הפתרון אידאלי עבור כל קבלן וכל אתר בניה.

מדובר בגדר אבטחה אשר מותקנת על גבי המבנה וחוסמת את הפתחים – מרפסות, חלונות, פירי מעליות וחזיתות, כך שלא ניתן ליפול מהם. המערכת חזקה מאוד ומסוגלת לשאת משקל רב מחד, והיא גם קלה מאוד להרכבה, פירוק וניוד מאידך. למערכת יש מגוון אפשרויות התקנה, כך שהיא מתאימה לכל סוגי המבנים ולכל סוגי אתרי הבנייה.

בטיחות, איכות, אחריות

גנון טכנולוגיות מייצרת כבר למעלה מ-40 שנה מערכות וציוד מקצועי לענף הבנייה ועובדת עם חברות הבנייה הגדולות בישראל. כל מוצרי החברה, לרבות מחסומית, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ושל איכות, ומגיעים אל הלקוח עם אחריות מלאה. צוות המומחים של החברה זמין לשירותכם בכל עת על מנת להשיב על כל שאלה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ אודות התקנת מחסומית באתר הבנייה שלכם צרו עמנו קשר
בטל' 04-8417843 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.