רגלי תמיכה טלסקופיות ומגדלי אקרו

רגלי תמיכה טלסקופיות ומגדלי אקרו

רגלי תמיכה טלסקופיות ומגדלי אקרו הם מהכלים החשובים ביותר בבנייה, הם מספקים את התמיכה הנדרשת לבניית תקרות בבנייה לגובה, והם נושאים בעומסים בלתי רגילים כדי לאפשר תהליך בנייה רציף ויעיל.

בעבר, תמיכות כאלו נעשו באמצעות מוטות וקרשים – אמצעי בנייה ישנים שאבד עליהם הכלח מאחר שהם לא אפשרו את רמת הבטיחות שנדרשת לפרויקטים בנייה, ולמעשה סיכנו את חייהם של העובדים באתר. לשמחתנו, ולשמחת הענף – הטכנולוגיה בתחום השתכללה והתקדמה וכיום ניתן למצוא פתרונות יעילים בהרבה, כאלו שמספקים תמיכה בעומסים גדולים יותר, יעילות בעבודה וחיסכון זמן משמעותי.

רגלי תמיכה טלסקופיות ומגדלי אקרו – לבנייה בטוחה ויעילה פי כמה

  • רגלי תמיכה עשויות לרוב מפלדה חזקה, וניתן להתאים אותן למשימה שאליהן הן מיועדות – בין אם מדובר בעומס 'רגיל' (עד 700 ק"ג) ובין אם מדובר בעומס כבר (עד 2,000 ק"ג). גובה רגלי התמיכה ניתן לכוונון בטווחים של 2 עד 4 מטרים, אך ניתן להזמין אותן גם באורכים קצרים או ארוכים יותר בהתאם לדרישת הלקוח.
  • רגלי תמיכה מתוכננות לעבודה עם אביזרים נוספים כמו חצובות, צינורות פנימיים, ראשים מתברגים מסוגים שונים, מאריכים ועוד – אביזרים שניתן להזמין בנפרד או בתצורת 'קומפלט'.
  • מגדלי אקרו מיועדים לתמיכה ביציקת תקרה ולנשיאת עומסים כבדים במיוחד, וניתן כמובן לשלב איתן תבניות עץ, תמיכות נוספות ואביזרים משלימים.

בחרו בתמיכה הנכונה לעבודה!

כאמור, בשוק ניתן למצוא מבחר מסוגים שונים, וכשיש מבחר שכזה – צריך לדעת איזו תמיכה היא הנכונה למשימה. הנוסחה למציאת התמיכה הנכונה לוקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים:

  • עובי התקרה – ככל שהיא עבה יותר כך גם משקלה גדול יותר
  • המרחק המתוכנן בין רגלי התמיכה ומגדלי האקרו שחולקים ביניהם את העומס
  • התמיכה הנוספת שמספקות חצובות התמיכה

אלו כמובן לא כל הפרמטרים, וגם – החישוב של העומס לעומת התמיכה הנדרשת לו הוא חישוב שצריך להיעשות אך ורק אצל בעל מקצוע מומחה ומיומן! לתמיכה בתקרות במהלך בנייה יש סיכון אמיתי של קריסה וסיכון חיים, ואין לקחת בשום צורה סיכון כזה או אחר. הבטיחות קודמת לכל ולכן פעלו בחוכמה כשאתם ניגשים למשימת התמיכה בתקרה במהלך בנייה.

גגון טכנולוגיות משווקת מוצר זה מהתוצרת הטובה והבטוחה ביותר!

לקבלת מידע נוסף על רגלי התמיכה הטלסקופיות ומגדלי אקרו שלנו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 04-8417843 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם

כל המאמרים:

פיגומים

פיגומים הם מבנים זמניים המותקנים סמוך לקירות המבנה שעליו מבצעים עבודות גובה. מטרת הפיגומים היא להוות משטח עבודה יציב ובטיחותי עבור העובדים והציוד ובעצם לאפשר את העבודה באופן היעיל והנוח ביותר.

קראו עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן