קורות אלומיניום

קורות אלומיניום לתקרה, וחסל!

בעבר, כדי לבנות תקרת בטון, השתמשו הבונים במערכת בנויה  מקורות עץ, וקיוו  שזה יהיה מספיק כדי להחזיק את כל העסק. היום כבר לא מתפללים ולא מהמרים – משתמשים במערכת קורות אלומיניום ושמים סוף למורכבות ולדאגות, ועל הדרך גם חוסכים לא מעט כסף…

למה דווקא אלומיניום?

את האלומיניום (חמרן) כולנו מכירים. לכולנו יש נייר כסף במטבח וכמובן גם סירי בישול – ואלו ברוב המקרים עשויים אלומיניום, שמספק חוזק מבני גבוה, משקל קל (בהשוואה למתכות אחרות) ויכולת הולכת חום מצוינת. סגולות אלו, לצד יכולת העמידה בפני פגעי מזג האוויר הפכו אותו לחומר נדרש מאוד גם בענף הרכב וגם בענף הבנייה.

האלומיניום משתלט על ענף הבנייה

בשנים האחרונות אנו עדים לגידול משמעותי בשימוש באלומיניום. אחד השימושים הנפוצים בו הוא בתבניות יציקה לבטון, כאשר קורות האלומיניום מתפקדות כמסגרת תמיכה חזקה וקלה במיוחד, עד כדי שניתן להעביר תבניות גדולות מאוד בקלות ובמהירות לכל מקום בו נדרשת היציקה.

שימוש נפוץ נוסף הוא בהעמדת מערכת תמיכה לתקרה, וכאן לחוזק וליכולת הנשיאה המוגברת של קורות האלומיניום יש יתרון מאוד משמעותי – אפשר להשתמש בפחות קורות לתמיכה בתקרה מאשר בעבר, וכך למעשה משיגים מפתחים גדולים יותר בין מגדלי  או רגלי התמיכה!

לקורות אלו חתך יעיל ביותר מבחינת משקל /חוזק, המאפשר קבלת חוזק מבני גדול בהרבה  ביחס לקורת עץ ובמשקל קל בהרבה . הקורה בעלת בסיס רחב ביותר, דבר המגדיל את היציבות שלה ושל המערכת הנתמכת.

עמידות בפני גשמים, יחד עם תכונות החומר שמספקות שקט לעשרות שנים הפכו את קורות האלומיניום למוצר נחשק יותר ויותר.

קבלן יקר, הזמן שלך יקר!

מערכת זו מקצרת את זמן העבודה בצורה משמעותית ויכולה לחסוך לך הרבה מאוד כסף בפרויקט הבנייה שלך! אנו בגגון טכנולוגיות מזמינים אותך להתקדם לקורות אלומיניום ולהתחיל לפתוח את הפער שתמיד רצית להשיג.

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר בטל' 04-8417843 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

כל המאמרים:

פיגומים

פיגומים הם מבנים זמניים המותקנים סמוך לקירות המבנה שעליו מבצעים עבודות גובה. מטרת הפיגומים היא להוות משטח עבודה יציב ובטיחותי עבור העובדים והציוד ובעצם לאפשר את העבודה באופן היעיל והנוח ביותר.

קראו עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן