ראשי > ציוד לבנין

גנון טכנולוגיות בע"מOne Stop Shop לאספקה תחת קורת גג אחת של ציוד לבניין הדרוש לענף השלד – מהקדיחה הראשונה ועד למסמר האחרון.

היקף פעילותה הרחב של חברת גנון טכנולוגיות מאפשר לה אחזקה של מלאי זמין של ציוד לבניין בכל זמן נתון, הענקת אחריות ותמיכה טכנית מלאה ללקוח, מכירה במחיר אטרקטיבי ומתן שירות מהיר ואיכותי ללא תחרות. בנוסף, מערך ההנדסה והיצור של החברה נותן מענה לפיתוח וייצור של מוצרים וציוד עזר בהתאמה אישית לפי דרישות לקוח.
לגנון טכנולוגיות מערך שינוע לוגיסטי מתקדם הנותן לה את היכולת לאספקה מהירה של הציוד לאתרי הבניה בפריסה ארצית.

ציוד לבניין – חשיבות הבחירה הנכונה

ציוד לבניין הוא השלד והיסודות של כל בניין, כאשר הביטוי לא מתייחס רק לחומרי הבניין שמהם נבנה המבנה בפועל, אלא גם לכל ציוד העזר שבו עושה החברה המבצעת שימוש בתהליך הבנייה. ממש כמו שאם חומרי הבניין עצמם, היינו – הבטון, המלט, הברזל והפלדה, לא יהיו מספיק חזקים ויציבים, הרי שגם אם התבניות ומגדלי האקרו אשר תומכים ביסודות המבנה לא יהיו חזקים דיים – סכנת קריסה תרחף מעליו. 

גנון טכנולוגיות משווקת ציוד לבניין בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים היום. כל המוצרים עומדים בתקנים בינלאומיים ובתקן הישראלי כאחד, ומבטיחים שעבודה שתתבצע על פי כללי הזהירות ועל פי הנחיות השימוש – תהיה עבודה בטוחה – תרתי משמע.

ברשותנו ציוד לבנין מסוגים שונים, לרבות שומרי מרחק, דודי בטון, ציוד לעגורן, אביזרים לתבניות, מגדלי אקרו, לוחות עץ לבניין, רגלי תמיכה, שרוולי פסולת ועוד – אשר מבחינת איכות ובטיחות ניצבים בחוד החנית של ענף הבנייה. 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ציוד לבניין איכותי שיבטיח לכם עבודה בטוחה באתר הבנייה צרו קשר דרך האתר או חייגו עכשיו 04-8417843